Ankara Evden Eve Nakliyat

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Mart 17, 2015
Bağlıca Asansör Kiralama
Şubat 1, 2016

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız sizlere evden eve nakliyat adına tüm konularda yardımcı olmaktadır. Başlıklar halinde sıralayacak olursak ev eşyası depolamadan asansörlü nakliyata, asansör kiralamadan Ankara evden eve nakliyat hizmetlerine, parça eşya taşımadan şehir içi ve şehir dışı tüm işlemlerde çözümler sunmaktadır. Kurumsal nakliyat firmamız sizlere her döneme ait özel nakliyat fiyatları ile evinizin yada iş yerinizin taşınmasını sağlamaktadır. Bu talepler ile bizlere ulaşan müşterilerimize aldığımız bilgiler doğrultusunda bir fiyatlandırma yapmaktayız. Sizlere sunduğumuz maliyet uygun görürseniz eşyalarınız yerinde incelenmek için randevu talebinde bulunmaktayız. İsterseniz bu işlemi sosyal medya hesabımıza yada akıllı telefon uygulamaları ile bizlere resim göndererek de sağlamanız mümkündür. Evden eve nakliyat ile günümüzde en iyi taşıma şekli olarak gösterilen asansörlü nakliyat hizmetini beraber sunmaktayız. Eşya taşıma acısından son derece gelişmiş bir sitem olmakla beraber taşımada meydana gelebilecek sorunları da ortadan kaydırmaktadır. Ankara evden eve nakliyat sektöründe kaliteli ve sorunsuz bir taşınma sunmaktayız. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler sonucu sizleri evinizde ziyaret ederek daha geniş bir bilgi paylaşımı söz konusudur. Kadrolu elemanlarımız ve özel nakliyat araçlarımız ile eşyalarınızın yoğunluğuna göre eleman ve araç seçimleri yapılmaktadır. Taşıma günü sizlere tahsis edilen taşıma aracı ve ekibiyle evinizin yeni yerine taşınması işlemine başlanır. Uygun durumlarda taşıma işlemini asansörlü nakliyat şeklinde gerçekleştirmekteyiz. Kiralık asansör kurulumunun gerçekleştiği durumlarda eşyalarınız bu sistem ile daha hızlı, hassas ve profesyonel bir şekilde taşınmaktadır.

Ankara asansör kiralama hizmeti ile ihtiyaç duyan tüm kişi yada kurumlara bu hizmeti sağlamaktayız. Ev eşyalarınızın depolanması için özel eşya depolarımız da eşyalarınız sigortalı olarak depolanmaktadır. Özel ambalajlama ve depo koşullarına uygun şekilde paketleme ile eşyalarınız uzun yada kısa süreli olarak güvenli şekilde depolanmaktadır. Ev eşyası depolarımızı parça eşya transferi sırasında ücretsiz olarak kullandırmak tayız. Depolarımıza alınan komple yada parça şeklinde ev eşyalarınız sevki yatınız gerçekleşene kadar depolarımızda muhafaza edilmektedir. Uluslar arası taşımacılık hizmetini de vermekte olan Ankara evden eve nakliyat firmamız ister Avrupa ve ABD’ye ev eşyalarının sevkıyatını üstlenmektedir. Metreküp olarak fiyatlandırılan eşyalarınız gümrükleme ve sevkıyatı firmamız tarafından gerçekleştirilir.

Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçtikten sonra sizlerle ilgilenecek olan arkadaşlarımız sizin en iyi şekilde yeni yuvanıza taşınmanız için çalışacaklardır.

Hizmet verdiğimiz bazı örnek bölgeler:

Gölbaşı Örencik TOKİ blokları taşıma ve asansör kiralama hizmeti
Gölbaşı Ankara Üniversitesi yerleşkesi kiralık asansör hizmeti
Yaşamkent Ataşehir sitesi asansörlü nakliyat
Yaşamkent İşköy sitesi asansör kiralama
Yaşamkentte Zirve Yaşam sitesi kiralık asansör
Yaşamkent Besa Karina Sitesi
Çakırlar Çiğden 92 Sitesi kiralık asansör
Batıkent Başak konut kooperatifi
Batıkent İşçi Blokları – Batıkent Asansör Kiralama
Eryaman İÇTAŞ Blokları – asansör kiralama hizmeti
Eryaman Kaşmir Göl Evleri – evden eve nakliyat ve asansör kiralama

Comments are closed.