Bağlıca Asansör Kiralama
Şubat 1, 2016
Sincan Asansör Kiralama
Şubat 16, 2016

Asansörlü Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firmalarından olan Onur Nakliyat sizlere asansörlü nakliyat  hizmetini bütçenize uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Taşıma acısından oldukça iyi bir seçenek olan asansörlü nakliyatı tüm müşterilerimize önermekteyiz. İster ofisiniz taşınsın ister eviniz taşıma için profesyonel elemanlarımız ile hassas bir taşıma gerçekleştirmekteyiz. Ankara asansörlü nakliyat hizmeti ve için bizimle iletişime geçtikten sonra müşteri temsilcilerimiz ön inceleme için evinize misafir olacaktır. Bu işlem ücretsiz olarak gerçekleştirilir ve sorunsuz bir taşınma için mutlaka yapılması gerekmektedir. Eşya kapasitesi ve gerekli araç seçiminin doğru yapılabilmesi ve en iyi fiyatın sizlere sunulabilmesinin tek yoludur. Telefonda verilen fiyatlar genel olarak ortalama fiyatlardır. Taşınma günü izlere sürprizler çıkartabilir. Ankara asansörlü nakliyat hizmetinin yanı sıra sizlere taşımanın her konusunda çözümler sunmaktayız. Ankara’da asansörlü nakliyat ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız mutlaka uzman incelemesinin yapılması gerekmektedir. Ankara’nın neresinde olursanız olun ücretsiz olarak hem eski hem de yeni evinizde inceleme yapmaktayız. Böylelikle Asansörlü nakliyat yapılırken ya da Taşınma günü asansör kurulmuyor vb. gibi sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Asansörlü nakliyat bir organizasyon işidir. Evinize Gelecek olan Eksper Asansörlü nakliyat hizmetinin başından sonuna kadar her evresini gözetim altında tutarak işinizin en iyi şekilde sonuçlanmasını sağlamaktayız. Ankara Ceylan Nakliyat asansörlü nakliye işleminde kullandığı eşya taşıma asansörünü kiralık olarak kullanmanıza da imkan sağlamaktadır. Ankara asansör kiralama hizmeti içinde firmamızı arayabilirsiniz. Asansörlü Nakliyatın yapılabilmesi için bazı koşulların sağlanması lazımdır. Bunları Sıralayacak olursak;

  • Taşıma günü ve saatinin belirlenmesi
  • Nakliyat asansörünün tipinin belirlenmesi
  • Nakliyat asansörünün kurulumunu engelleyecek unsurların belirlenmesi
  • Bina balkon kapısının büyüklüğü
  • Eşyaların büyüklükleri ve niteliği
  • Asansörlü nakliyat yapılacak kat

Yukarıda belirlen maddeler eksper tarafından iki evde de yerinde incelenerek Asansörlü nakliyat için uygun olup olmadığına karar verilir. Ankara evden eve nakliyat firmamız müşteri memnuniyetine önem veren ve işlerinin sorunsuz bir şekilde yapılması acısından oldukça titiz olan bir firmadır. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personelimizi sizlerin ev yada ofisinizin en iyi şekilde taşınması için çalışacaktır. Ankara evden eve nakliyat firmamız iş bitiminde son kontrolleri yaparak sizlerden onay almaktadır. Onay doğrultusunda evinizden ayrılarak sizlerin yeni mekanınızda huzurla yaşamanızı temenni eder.

Comments are closed.